‘Bunlar’ Kutucuğum

Ne var yani gerçek BUysa… inkar etmiyorum!  Gözlerimin önünde akıp giden şu hayata karşı çıkıp  ‘’ben BUyum ve BUNLARI istiyorum’’  demek, Yorulmadan bıkmadan BUNLARA ulaşmak, Burnumun dibinde olan biten BUNLARA göz yummamak, Kimseyi kırmadan üzmeden BUNLARI herkese kabul ettirmek…  inkar edemiyorum. Ama BUNLARı yaptıramıyorum da.

Ne ki BUNLAR demeyin sakın. BUNLAR o kadar gizli ki ben bile unutmak istiyorum bu gizlilikten. Çünkü unutmazsam ben BUNLARı hayatımı tümden saracak, göz yummazsam ben BUNLARa bunlar benliğimi benden çalacak, üstünü örtmezsem eğer saçmalıklarla hayatım karman çorman olacak. Çok gizli yani sizin anlayacağınız, hiç sormayın.  Ama sizin de olmuştur bir BUNLAR kutucuğunuz. Doldurmuşsunuzdur her şeyinizi içine, atmışsınızdır heybenize. Arada kendisi çıkmak istese de siz de benim gibi BUNLARı bastırmışsınızdır. Ya zamanı değildir, ya vicdanınız el vermez, ya da siz o BUNLARı ortaya sermek için fazla yorulmuşsunuzdur.

Bana sorarsanız ‘’senin nedenin ne?’’ diye ben de hepsinden var ki… hangi birinden size bahsedeyim?? Zamanı olmaması zaten en büyük dert! Bir de üzerine yorgunluk katarsanız… Zaten yeterli sebepler olur benim BUNLAR kutucuğumu açmamam için.

Bir de ne zaman açılacağı sorusu gelmiştir belki akıllara. İşte onu hiç mi hiç bilmiyorum. Zaman mekan tanımayan bir güç var BUNLARın içinde ama… o da sanki hiçbir şey yokmuş gibi kahkahalara boğulmuş  bir şekilde beklemekte. Ya o kutucuğu açacak bir anı, ya zamanı, ya da kişiyi kollamakta…

konuk yazar 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s