Beyin Bedava

Beyin Bedava

Boş bir sayfa, ıslak bir beyin (banyodan çıkmış), eskice bir elektro gitar, nutella, galeta, çay sonra dizi sonrası kısmet. Ama öncesinde bir şey vardı, yazı. Yazı neydi? Yazı iyilikti, dostluktu; yazı emekti. Yani anlayacağınız selvi boylum al yazmalıyım.

Giriş Bölümü

Dedim ki bu sefer işe yaramayan bir şey yazayım. Bunu duyan arkadaşım dedi ki “hor” çünkü uyuyordu doğal olarak. Doğal olan uyumak mı o zaman? Uyumak neydi? Uyumak iyilikti, (ÇAT (yazarın yediği tokatın sesi)). Evet bu kadar giriş bölümü yeter bence.

Şaka şaka, yetmez tabi girişemedim daha bir şeye. Aslında galetayla, nutellaya girişecektim ama o biraz sonra olacak artık. Şu an yapmam gereken şey ise saçımı kurulamak, hala ıslak çünkü. (fşrfşrfşr (yazarın havluyla saç kurulama sırasında hangi ses çıkar acaba diye düşünüp uydurduğu sestir)). Geçen komikli kedi şeysi demiştim sanki. Kedi yok ama çılgın bir köpek buldum.

http://webdiscover.ru/uploads/images/2012-12/450_135545740652.jpg.

Çıkış Bölümü

Giriş gelişmeden sıkılmışsınızdır diye çıkış bölümüne geçeyim, dedim sizler için. Peki bu çıkış bölümünde neler var? Hiçbir şey yok tabii ki. Yazar bu bölümü uydurduğu için henüz boş. Aradan insanlar gelip bir bakıyorlar ama bomboş bölüm yani. Çıkış bölümünde ne olur? Kapı mesela ya da yangın merdiveni daha güzel gibi. Anaokulumun çok güzel yangın merdivenleri vardı. Yaşlanınca “ner’de o eski yangın merdivenleri” ya da “Bizim zamanımızda buralar hep yangın merdiveniydi” diyebilirim. Çocuklarım da bu beyanatlarım karşısında kafama top (ya da lazer ışını) atarak beni susturmaya çalışırlar diye tahmin ediyorum. Öyle yaparlarsa da hemen kızar ps8’lerini kırarım hemen. Yapmasınlar yani.

Hazır konumuz gelecekken acıktığımı söylemeden duramıyorum, hazır bölüm de çıkışken çıkmayı düşünüyorum. Ama görüyorum ki bizim çocuklar durmuyor yine saldırıyor. Onları gözlerimle yakmaya çalışıyorum nafile, mini bombaları her yanımı kaşındırıyor. Sonra robot köpek geliyor. Sonra da biraz hava alalım diye hepimiz uzay gezisine çıkıyoruz.

Onun Üçe Bölümü

Onun üçe bölümü bölüm 3, kalan 2. Nasıl ama çok iyi matematiğim vardır. O kadar iyi ki küçükken bu sorular çok basit diye elimi kaldırmazdım. Kızlar da hep peşimdeydi (teneffüste olan kovalamaca oyunu). Çok popülerdim yani herkes like atıyordu, share yapıyordu (dipnot:yalan. Dipnot yalan yani, normalde çok doğru bir şey yazdım.). Lakin şimdi ne hallerdeyiz (sıvı).

Süper Kahramanın Herkesi Kurtardığı Bölüm

Süper kahraman olsam herkesi kurtarırdım herhalde. Çok iyilik olsun diye değil, belki de kötü adamlara istediğin gibi saldırıyorsun falan, eğlenceli yani. Terlik atarsın (anne terliği saldırısı) ve benzeri (ayakkabı, sandalet…). Ama asıl olay Türkiye Eurovision’a katılmıyormuş. Üzüldüm mü? Amaan yani. Arrow diye dizi çıkmış, sapsaf bir süper kahraman dizisi, adam çıkıyor tüm kötü adamları okluyor, dünya kurtuluyor. Çok klasik ama güzel nedense. Yani bazen gerçekten Süpermen Süpermen olsak güzel olur. Herkes Süpermen olsa uçsa şahane olurdu ama o zaman daha çok acıkırlardı; zaten açım, uçup daha da acıkmaya gerek yok.

Uzun Lafın Kısası

Beyin bedava. Bedavaya niye mesaj vereyim. Mesaj kaygısı gütmeyen, insanı hayattan soğutan ve büyük ihtimalle bu satıra kadar bu saçmalığı kaldırabilmiş olan nadir insanın olduğu güzide yazımızın artık sonuna geldik. Şimdi herkes gitsin yatsın. Hadi kapatın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s